Description
[et_pb_accordion open_toggle_background_color=”#FFFFFF” closed_toggle_background_color=”#FFFFFF” icon_color=”#E02B20″ admin_label=”Accordion” _builder_version=”5.0.0-public-alpha.18.2″ custom_margin=”-2px|7px||7px|false|false” db_closeable=”on” db_initial_state=”all_closed” global_colors_info=”{}” layout_display=”block”][et_pb_accordion_item title=”DISPLAY” open=”on” _builder_version=”4.19.4″ global_colors_info=”{}”]| Size | 6″ |
| Brightness | 600 nits |
| Resolution | 1080 x 2160 |
| Bonding | 800:1 (typical) |
| Touch | Projected Capacitive Multi-touch |
| Processor | Qualcomm® QCM4490, Octa-Core, up to 2.4GHz |
| Memory | 6GB |
| Storage | 128GB |
| Audio |
1 x Built-in Mic, 1 x Earphone, 1 x Speaker
|
| WLAN | Support Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | 5.2 |
| GPS | GPS/GLONASS |
| RFID | NFC (Read / Write, Peer to Peer mode) |
[/et_pb_accordion_item][et_pb_accordion_item title=”FRONT CONTROLS” _builder_version=”4.19.4″ global_colors_info=”{}” open=”off”]
| Control Button |
1 x Volume +/-, 1 x Power Button, 2 x Barcode Button, 1 x Function Button |
| LED indicator | 1 x LED indicator |
| Dimensions (W x L x H) | 167.7 x 78.9 x 15.8 mm |
| Operating Temperature | -20°C to 50°C |
| IP Proof | IP68 |
| Certifications | CE. FCC, NCC, BSMI, TELEC, VCCI, JATE, BQB, RCM |
| Gross Weight(kg) | 280g |
| Shock | MIL-STD-810H Method 516.8 Procedure I |
| Vibration | MIL-STD-810H Method 514.8 Procedure I |
| Drop | MIL-STD-810H Method 516.8, 6 ft |
| Battery | 3.7V 5000mAh Hot swappable Function (Optional) |
| Adapter | PD adapter (Optional) |
| Battery Operating Time | 15 hrs |
| OS | Android 13 |
| Barcode | SE4710/SE4770/SE55 |
Standard |
Optional |
| Battery USB Type-C Cable |
Universal Adapter Screen Prctector Rugged Protective Boots Hand Strap Shoulder Strap Soft Holster Pistol Grip Multi-Slot Cradle |







